KONST / Litografier / Färglitografi 16152053
nr 1615 2053
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 66/230, Tiger. Färglitografi, bildmått: 74x53 cm, yttermått inklusive ram: 90x68 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:52:22
21/4 14:19:15
22 apr